Контакти:(066) 200 28 82(097) 200 28 82
Графік роботи:Пн-пт 8:30-18:00
Адреса: м. Березаньвул. Шевченків Шлях 352
З моменту появи газоблоків не вщухають суперечки з приводу вибору матеріалу для будівництва будинку. Хтось вважає що краще цегла, хтось що газобетонні блоки. Обидва конкурента призначені для будівництва котеджів, дачних будинків, інших об'єктів. Якщо технологія дотримується, використовуються якісні розчини, клеючі суміші, можна розраховувати, що побудований будинок буде теплим, комфортним і довговічним. Щоб визначитися - газоблок або цегла, варто порівняти ці два види будівельних їх основними характеристиками - експлуатаційним і технічним, а також вартості і швидкості виконання будівельно-монтажних робіт.
Що використовувати - газобетон або цеглу, є можливість вирішити простіше. Для зведення несучих стін поверховістю понад 3х поверхів варто вибрати міцну цеглу, яка зможе витримати серйозні навантаження. Для перегородок краще використовувати газобетон, який дозволить скоротити час будівництва і заощадити кошти.
Блоки газобетону негативно сприймають точкове навантаження. Це зобов'язує створювати пояс жорсткості із застосуванням армованого бетону, і вибирати: газобетон або цегла коштує за кількістю поверхів, і передбачуваних навантажень на конструкції.
Морозостійкість
Це один з важливих показників, якщо потрібно зробити правильний вибір - газоблок або цегла. Розрахунок морозостійкості виконується за кількістю циклів заморожування і повного відтавання матеріалу в стані насичення вологою, які він здатний витримати до того, як знизить свої характеристики на 5%.
Кількість циклів визначається маркою цегли, і може скласти від 35 до 150. Дрібнопористий бетон здатний витримати до 100 циклів.
Газобетон найкраще використовувати для будівництва будівель, які будуть експлуатуватися в сухому або помірному кліматі, а також в північних областях, що відрізняються підвищеними параметрами вологості. Постійне промерзання негативно впливає на термін експлуатації практично всіх будматеріалів, призначених для зведення стін. Але газобетон має більш низький запас початкової міцності. Це вимагає проведення розрахунків допустимих навантажень на фасадні конструкції, з урахуванням їх «старіння».